Een nieuwe ontmoeting: dit keer gingen Henk Jaap en Koos op bezoek met Yvo Hunink bij Jimmy Snoek van Tykn, in ImpactCity.
Na het gebruikelijke voorstelrondje spraken we over de projecten van Tykn. Zij ontwikkelen software die mensen snel en accuraat middels een digitale identiteit kan registeren en identificeren met als oogmerk om hulp – bijvoorbeeld hulp na een humanitaire ramp – met minder bureaucratie en daardoor sneller kan laten verlopen.
Gelukkig konden we als niet-developers de harde tech (blockhain!) genoeg omzeilen om de impact van een goed werkend digitale identiteitssysteem te verkennen. Het gaat niet alleen om snellere hulp tijdens een ramp, maar ook ervoor en erna kan de impact ervan groot zijn.

Genoeg enthousiasme aan tafel, dat is zeker! We besloten dat EventTWO van de RCTHI in het teken van Digitale Identiteit zal staan, en dat Jimmy hun projecten en visie er zullen delen.
Waar en wanneer EventTWO zal plaats vinden komt z.s.m. op de site. Stand by for more, dus.